“Voorlopige” teamindelingen 2022/2023

Hieronder zien jullie de “voorlopige” teamindeling voor seizoen 2022/2023. Mocht je naam er niet tussen staan, neem gerust contact op met Jeroen (U19 t/m U15) of Andre (U13 t/m U8). LET OP, aangezien het een “voorlopige” teamindeling is, kunnen er nog wijzigingen plaats vinden.

De eerste trainingen van het nieuwe seizoen zullen 22 augustus starten.

Hele fijne zomervakantie!

Groetjes, Jeroen en Andre

 

U19-1     Skip Wijnker, Niels de Vries, Sven van Kooten, Nick Muller, Sven Dorrestijn, Sem van den Hoek, Bas Vonderbank, Jens Glas, Nick Tiel, Jon Timmer, Jacob Pennings.

U19-2    Thom Vermaire, Stijn Timmer, Ard Bakkum, Bo de Wit, Mick Wiersma, Wout Roemer, Dylan Appelman, Ishan van Paridon, Brandt Huiberts, Niels Tummers, Cas van der Veen, Dionne Duin, Jelle van Keeren, Twan Born, Luuk Langelaan.

U17-1     Milan Leek, Stijn Wijnker, Madelief Ligthart, Tycho Bouchier, Faas Verbruggen, Cas Tiel, Tijs Kossen, Stan Waardenburg, Richy Kesteloo, Lemey Pietersz, Stan de Goede, Jard van Duin, Teun Ruiter, Tom Butter, Tom Berghout.

U15-1     Jon Wijnker, Leco Zwamborn, Bas Wisse, Lars Nielen, Ruben Bloothoofd, Sem van Kuijeren, Twan Burger, Giel Tiel, Jordy de Graaf, Danny Homan, Dries van der Lee, Kane Alkemade, Jari Peper.

U15-2    Yoram Vader, Finn Onderwater, Tijn Broekema, Ties Tiebie, Roy Berbee, Jos de Goede, Jari Maes, Daan Frankes, Mats Hosmus, Eline van der Lee, Ruben Schepers, Reik Brommer, Jasmijn van den Berg, Jort Timmer, Sven Kapiteyn, Mats van Lierop.

U13-1   John Appelman, Simon Witte, Noud Harmsen, Colin Baanstra, Boriz Tiebie, Bram Bloothoofd, Mike Muntjewerf, Toon Pennings, Jeremy Jamy Kamminga, Luuk Duineveld, Mason van Haaster, Daan Burger.

U13-2   Eva Duijnhoven, Mylan Baartman, Tygo Leyen, Roshan D’Abo, Liv van der Reep, Don Harmsen, Thijs van der Werf, Jurre Smit, Luca Beelen, Jack Duijnhoven, Seth Klos, Youri Verschoor, Tim van Kuijeren, Twan de Graaf, Noud Frankes.

U11-1    Melvin Schepers, Delano Snoek, Dex Vaars, Thygo Bakker, Just Alkemade, Ferron van den Berg, Brent Vermaning, Tom van Geel.

U11-2    Don Pijnacker, Mats Straathof, Teun Smit, Lucas Smit, Pim Duineveld, Sven van der Werf, Mats van der Berg, Rick Looijesteijn, Dailey Rozenbroek, Sep Bontje, Arjun D’Abo.

U9-1      Jayce Borst, Boris Blom, Joppe Tiebie, Boy Vaars, Billy Duijnhoven, Mick Beelen, Stijn Pijnacker.

U9-2     Max van Geel, Luka Davids, Sam Looijesteijn, Vince van Haaster, Kick Steenvoorden, Sem van Rijn, Pim Kistemaker.

U8-1     Luuk Paans, Jip Smit, Remy Davids, Bram van der Meer, Joel Vorstwijk, Teun Spaans, Stenn Vermaning