Programma & Poule-indeling

Holland Staal Competitie 2019 – 2020

We beginnen 14 September 2019 de 1e ronde met 15 teams, nadat de afgelopen jaren sportief en leuk
zijn verlopen hopen we dat dit seizoen ook waar te kunnen maken.
De poule indeling staat hier onder vermeld we hebben ons best gedaan om met alle wijzigen rekening
te houden

De te spelen avonden zijn
14 – 21 September 2019
19 oktober 2019
2 – 9 – 23 – 30 November 2019
14 december 2019

Poule indeling 2019 – 2020
Poule 1                                                                       Poule 2

Noordkop Juniors                                                   Zabo Plant
Snackbar Ben                                                           Jong Rowa
v/d Wereld                                                               Jimmink Drainage
Promoted                                                                  Holland Staal
Westend Bulbs                                                         Hollands Noordkop
Wiedijk                                                                      5 Sterren
Witte Brug                                                                Frittelaria
Tuincentrum Hollander

Competieleider “ Holland Staal Competitie “
R.van Zanten 0223 – 523 074

        Programma Zaterdag 14-sep-19 Zaaldienst: A Weyers Scheidsrechter.
18.00 uur Zabo Plant Tuincentrum Hollander VERVALLEN
Snackbar Ben Witte Brug Jong Rowa
19.00 uur Jong Rowa Frittelaria Snackbar Ben
v/d Wereld Wiedijk VERVALLEN
20.00 uur Jimmink Drainage 5 Sterren VERVALLEN
Promoted Westend Bulbs Frittelaria
21.00 uur Holland Staal Hollands Noordkop Promoted
        Programma Zaterdag 21-sep-19 A Nielen Scheidsrechter.
18.00 uur Zabo Plant Jong Rowa Witte Brug
Wiedijk Promoted 5 Sterren
19.00 uur 5 Sterren Holland Staal Wiedijk
Witte Brug v/d Wereld Zabo Plant
20.00 uur Frittelaria Jimmink Drainage v/d Wereld
Noordkop Juniors Snackbar Ben Holland Staal
21.00 uur Tuincentrum Hollander Hollands Noordkop Noordkop Juniors
        Programma Zaterdag 19-okt-19 R vt Oever Scheidsrechter.
19.00 uur Jimmink Drainage Zabo Plant Holland Staal
20.00 uur Holland Staal Frittelaria Witte Brug
Westend Bulbs Wiedijk Zabo Plant
21.00 uur Jong Rowa Tuincentrum Hollander Westend Bulbs
Hollands Noordkop 5 Sterren Wiedijk
        Programma Zaterdag 2-nov-19 Zaaldienst: R van Zanten Scheidsrechter.
18.00 uur Wiedijk Snackbar Ben Jong Rowa
Frittelaria Zabo Plant Witte Brug
19.00 uur Witte Brug Noordkop Juniors Frittelaria
5 Sterren Jong Rowa Wiedijk
        Programma Zaterdag 9-nov-19 Zaaldienst: A Weyers Scheidsrechter.
18.00 uur Frittelaria Hollands Noordkop Noordkop Juniors
Witte Brug Westend Bulbs Tuincentrum Hollander
19.00 uur Tuincentrum Hollander 5 Sterren Witte Brug
Noordkop Juniors Promoted Frittelaria
20.00 uur Zabo Plant Holland Staal Promoted
Snackbar Ben v/d Wereld 5 Sterren
21.00 uur Jong Rowa Jimmink Drainage Snackbar Ben
        Programma Zaterdag 23-nov-19 Zaaldienst: A Nielen Scheidsrechter.
18.00 uur Holland Staal Tuincentrum Hollander Hollands Noordkop
Westend Bulbs v/d Wereld Jimmink Drainage
19.00 uur Hollands Noordkop Jimmink Drainage Westend Bulbs
Promoted Witte Brug Holland Staal
        Programma Zaterdag 30-nov-19 Zaaldienst: R vt Oever Scheidsrechter.
18.00 uur Jimmink Drainage Tuincentrum Hollander Westend Bulbs
Promoted Snackbar Ben Holland Staal
19.00 uur Holland Staal Jong Rowa Promoted
Westend Bulbs Noordkop Juniors 5 Sterren
20.00 uur Hollands Noordkop Zabo Plant Noordkop Juniors
Wiedijk Witte Brug Jong Rowa
21.00 uur 5 Sterren Frittelaria Wiedijk
        Programma Zaterdag 14-dec-19 Zaaldienst: R v Zanten Scheidsrechter.
18.00 uur Zabo Plant 5 Sterren Snackbar Ben
Noordkop Juniors Wiedijk Tuincentrum Hollander
19.00 uur Tuincentrum Hollander Frittelaria Noordkop Juniors
Snackbar Ben Westend Bulbs Zabo Plant
20.00 uur Jong Rowa Hollands Noordkop Westend Bulbs
v/d Wereld Promoted Frittelaria
21.00 uur Jimmink Drainage Holland Staal v/d Wereld