Programma & Poule-indeling

IVM Covid 19 tot nader order geen zaalvoetbal !!

Beste Spelers het Toernooi moet nog beginnen en we hebben al weer veel afberichten.
Graag voor vrijdagavond voor 19.00 uur afbericht als je echt niet kan spelen, want later dan dupeer je medespelers en tegenstander. 

Holland Staal Competitie 2020-2021

 

Wie o Wie wil ons team komen versterken om zaaldienst te draaien en het stokje overnemen om dit mooie toernooi doorgang te laten plaats vinden.

 

Er zijn voor het aankomende seizoen zoveel mogelijk teams nodig om 2 poules te laten draaien.

Als er teams zijn die niet meer willen voetballen of nieuwe teams die juist graag willen voetballen meld het dan zo spoedig mogelijk ( Voor 12 September ) dan kunnen we er met de indeling rekening mee houden.

De competitie start op zaterdag 19 September 2020 en de eerste ronde eindigt op zaterdag 19 December 2020.

 

 

SPEELDATA

 

19 – 26 September 2020

10 – 24 Oktober 2020.

07 – 21 November 2020.

19 December 2020.

09 – 30 Januari 2021.

13 – 20 Februari 2021.

13 –  27 Maart 2021.

3 – 10 April 2021.

 

r.vanzanten@quicknet.nl

 

Holland Staal Competitie Organisatie.

 

R v Zanten, A Nielen

Dit seizoen graag twee kleedkamers per team en we gaan voor de scheidsrechters gebruik maken van fluitjes die geschikt zijn voor eenmalig gebruik.

 

IVM Covid 19 tot nader order geen zaalvoetbal !!

Hou de site in de gaten voor evt tussentijdse wijzigingen

Poule 1 Poule 2
Zabo Plant Wiedijk
Westend Bulbs Jimmink Drainage
Snackbar Ben Tuincentrum Hollander
Eetcafe De Witte Brug Holland Staal
Promoted Hollands Noordkop
Noordkop Juniors 5 Sterren
V/D Wereld
Programma Zaterdag 19-9-2020 Zaaldienst: R van Zanten Scheidsrechter.
19.00 uur Westend Bulbs V/D Wereld Vervallen
Jimmink Drainage 5 Sterren Vervallen
20.00 uur Snackbar Ben 9 Noordkop Juniors 3 Jimmink Drainage
Holland Staal 8 Hollands Noordkop 6 5 Sterren
21.00 uur  Zabo Plant Promoted Vervallen
        Programma Zaterdag 26-9-2020 Zaaldienst: A Nielen Scheidsrechter.
19.00 uur Noordkop Juniors Eetcafe De Witte Brug V/D Wereld
Wiedijk Jimmink Drainage Tuincentrum Hollander
20.00 uur V/D Wereld Snackbar Ben Wiedijk
5 Sterren Tuincentrum Hollander Snackbar Ben
21.00 uur Zabo Plant De Daltons 5 Sterren
        Programma Zaterdag 10-10-2020 Zaaldienst: William Janson Scheidsrechter.
19.00 uur Snackbar Ben Zabo Plant Holland Staal
Tuincentrum Hollander Wiedijk Eetcafe De Witte Brug
20.00 uur Eetcafe De Witte Brug V/D Wereld Tuincentrum Hollander
Holland Staal 5 Sterren Zabo Plant
21.00 uur Promoted Westend Bulbs 5 Sterren
        Programma Zaterdag 24-10-2020 Zaaldienst: Peter Janson Scheidsrechter.
19.00 uur V/D Wereld Promoted Wiedijk
5 Sterren Hollands Noordkop Zabo Plant
20.00 uur Zabo Plant Eetcafe De Witte Brug 5 Sterren
Wiedijk Holland Staal V/D Wereld
21.00 uur De Daltons Snackbar Ben Holland Staal
Jimmink Drainage Tuincentrum Hollander Eetcafe De Witte Brug
        Programma Zaterdag 7-11-2020 Zaaldienst: R van Zanten Scheidsrechter.
19.00 uur Holland Staal Jimmink Drainage Hollands Noordkop
Promoted Eetcafe De Witte Brug Noordkop Juniors
20.00 uur Hollands Noordkop Wiedijk Holland Staal
Noordkop Juniors V/D Wereld Promoted
21.00 uur
        Programma Zaterdag 21-11-2020 Zaaldienst: A Nielen Scheidsrechter.
19.00 uur
Zabo Plant Noordkop Juniors Hollands Noordkop
20.00 uur Jimmink Drainage Hollands Noordkop Zabo Plant
Snackbar Ben Eetcafe De Witte Brug Noordkop Juniors
21.00 uur Tuincentrum Hollander Holland Staal Jimmink Drainage
        Programma Zaterdag 19-12-2020 Zaaldienst: ? Scheidsrechter.
19.00 uur 5 Sterren Wiedijk Noordkop Juniors
Promoted Snackbar Ben Hollands Noordkop
20.00 uur Hollands Noordkop Tuincentrum Hollander Promoted
Noordkop Juniors De Daltons 5 Sterren
21.00 uur V/D Wereld Zabo Plant Tuincentrum Hollander