Programma & Poule-indeling

Poule 1 Poule 2
Westend Bulbs Hollands Noordkop
Meelebo/Engel hoorservice Holland Staal
Noordkop Juniors Zabo Plant
Snackbar Ben Wiedijk
Eetcafe De Witte Brug 5 Sterren
V/D Wereld Jimmink Drainage
Promoted Frittelaria
Tuincentrum Hollander Jong Rowa
Programma Zaterdag 05 Januarie Zaaldienst: R van Zanten Scheidsrechter.
18.00 uur v/d Wereld Noordkop Juniors Hollands Noordkop
Zabo Plant Jimmink Drainage Westend Bulbs
20.00 uur !!!!! Westend Bulbs Tuincentrum Hollander Zabo Plant
Hollands Noordkop Jong Rowa Noordkop Juniors
Programma Zaterdag 19 Januari Zaaldienst: A Nielen Scheidsrechter
18.00 uur Tuincentrum Hollander Eetcafe De Witte Brug Jimmink Drainage
Jong Rowa 5 Sterren V/D Wereld
19.00 uur V/D Wereld Snackbar Ben Jong Rowa
Jimmink Drainage Wiedijk Tuincentrum Hollander
20.00 uur Frittelaria Zabo Plant Snackbar Ben
Westend Bulbs Meelebo/Engel hoorservice Wiedijk
21.00 uur Hollands Noordkop Holland Staal Meelebo/Engel hoorservice
Noordkop Juniors Promoted Frittelaria ( vervallen )
Programma Zaterdag 2 Februarie Zaaldienst: A Weijers Scheidsrechter.
18.00 uur Eetcafe De Witte Brug V/D Wereld Zabo Plant
Wiedijk Frittelaria Noordkop Juniors
19.00 uur Noordkop Juniors Westend Bulbs Wiedijk
Zabo Plant Hollands Noordkop Eetcafe De Witte Brug
20.00 uur Snackbar Ben Promoted Hollands Noordkop
Holland Staal Jong Rowa Westend Bulbs
21.00 uur Meelebo/Engel hoorservice Tuincentrum Hollander Holland Staal
5 Sterren Jimmink Drainage Promoted
Programma Zaterdag 9 Februarie Zaaldienst: R v/t Oever Scheidsrechter.
18.00 uur Meelebo/Engel hoorservice Promoted Holland Staal
Wiedijk 5 Sterren Snackbar Ben
19.00 uur Snackbar Ben Eetcafe De Witte Brug Wiedijk
Holland Staal Frittelaria Meelebo/Engel hoorservice
Programma Zaterdag 9 Maart Zaaldienst: A Weyers Scheidsrechter.
18.00 uur Westend Bulbs Snackbar Ben Frittelaria
Hollands Noordkop Wiedijk Promoted
19.00 uur Promoted Eetcafe De Witte Brug Hollands Noordkop
Frittelaria 5 Sterren Westend Bulbs
20.00 uur Tuincentrum Hollander V/D Wereld 5 Sterren
Jong Rowa Jimmink Drainage Eetcafe De Witte Brug
21.00 uur Meelebo/Engel hoorservice Noordkop Juniors Jong Rowa
Holland Staal Zabo Plant Tuincentrum Hollander
Programma Zaterdag 23 Maart Zaaldienst: A Nielen Scheidsrechter.
18.00 uur Snackbar Ben Meelebo/Engel hoorservice Zabo Plant
Wiedijk Holland Staal Noordkop Juniors
19.00 uur Noordkop Juniors Tuincentrum Hollander Wiedijk
Zabo Plant Jong Rowa Snackbar Ben
20.00 uur Eetcafe De Witte Brug Westend Bulbs Jong Rowa
5 Sterren Hollands Noordkop Tuincentrum Hollander
21.00 uur V/D Wereld Promoted 5 Sterren
Jimmink Drainage Frittelaria Eetcafe De Witte Brug
Programma Zaterdag 30 Maart Zaaldienst: R v/t Oever Scheidsrechter.
18.00 uur Tuincentrum Hollander Promoted Hollands Noordkop
Jong Rowa Frittelaria Westend Bulbs
19.00 uur Westend Bulbs V/D Wereld Jong Rowa
Hollands Noordkop Jimmink Drainage Promoted
20.00 uur Meelebo/Engel hoorservice Eetcafe De Witte Brug Jimmink Drainage
Holland Staal 5 Sterren V/D Wereld
21.00 uur Noordkop Juniors Snackbar Ben Holland Staal
Zabo Plant Wiedijk Meelebo/Engel hoorservice
Programma Zaterdag 6 April Zaaldienst: R van Zanten Scheidsrechter.
18.00 uur Snackbar Ben Tuincentrum Hollander 5 Sterren
Jimmink Drainage Holland Staal Eetcafe De Witte Brug
19.00 uur Eetcafe De Witte Brug Noordkop Juniors Jimmink Drainage
5 Sterren Zabo Plant Snackbar Ben
20.00 uur V/D Wereld Meelebo/Engel hoorservice Zabo Plant
Frittelaria Hollands Noordkop Noordkop Juniors
21.00 uur Promoted Westend Bulbs Frittelaria
Wiedijk Jong Rowa V/D Wereld