Hoofden vol met ideeën maar net niet genoeg budget. Daar moeten we toch iets aan kunnen doen. Het idee werd ons in de schoot geworpen door de Rabobank.
Een mooi idee inzenden met wat je wilt voor de club en hoeveel je denkt nodig te hebben. De enige regel is dat de persoon onder de 34 jaar moest zijn.
Koppen bij elkaar om de juiste persoon te vinden om een mooi idee te pitchen. Dat was gelukkig niet zo moeilijk want welk ZAP lid onder de 34 wil nou niet het beste voor onze mooie club?
Het idee ontstond om toch het jeugdhonk meer toegankelijk te maken voor de jeugd. Meer aankleding onder de noemer “lekker chillen” bij ZAP. Het idee werd helemaal uitgewerkt en berekend wat we ongeveer dachten nodig te hebben. Ook dit weer onder een noemer “alle beetjes helpen”.
Nadat alles klaar was werd het idee verstuurd en was het wachten op de uitslag. We kregen een uitnodiging om met 5 mensen een mooie cheque te ontvangen in Alkmaar.
Wie gaan er heen? Ronald en Marianne moeten dat wel aankunnen toch? En die hebben vast wel enthousiaste kinderen op mee te gaan.
Op dinsdag 9 december werden we om 17:00 opgewacht met een heerlijke gezonde maaltijd, aardappelstaafjes uit de frituur en een broodje met biologische kroket.
Nadat dit was geklaard gingen we op onderzoek uit en vonden we een fotobooth. Zoals is te zien werd Ronald versierd en werden er 3 kinderen geadopteerd.
Na mooie verhalen van andere stichtingen en verenigingen te hebben gehoord mochten we dan eindelijk de cheque openmaken..!! €2700 euro!!! Wat een onwijs mooi bedrag, wij zijn daar zo ontzettend blij mee! Zo blijkt maar dat als je iets doet waar je passie, liefde, energie en creativiteit voor hebt je heel ver kan komen!
Wij hebben een leuke avond gehad en zijn dankbaar met alle hulp die wij hebben gekregen en nog gaan krijgen!

