Kantinedienst Zondag

Kantine

De sleutel kan op zondag door de openers worden opgehaald bij Louis Verbruggen.

Bij verhindering dien je zelf voor een vervanger te zorgen of onderling te ruilen.

 

Voor vragen of opmerkingen Marieke Bouchier 06-46421474 / Yvonne Wijnker 06-18869944

 

DAG DATUM DIENST KANTINE DIENST
Zondag 04-02 09:30-14:00 uur Monique Meeldijk, Margriet Genet
14:00-18:00 uur Peter Vonderbank, Ron Burger
Zondag 11-02 10:00-14:00 uur Mieke Verschoor, Mirjam Kooy
14:00-18:00 uur Jos Langelaan, Kees Bakkum, Hans van Zanten
Zondag 18-02 09:30-14:00 uur Laura van den Berg, Greta Kesteloo, Nico van Grieken
14:00-18:00 uur Anne Verbruggen, Nicolette Teeuwen, Break, Theo Berbee
Zondag 25-02 09:30-14:00 uur Cor Koomen, Bas Lemmens, Arie Nielen
14:00-18:00 uur Dirk Bloothoofd, Evert Kerkhof, Kees van der Meer
Zondag 11-03 10:00-14:00 uur Karin Schra, Ronald Timmer
14:00-18:00 uur Marieke van Duin, Marlies Scholten
Zondag 18-03 09:30-14:00 uur Thérèse Rood, Gea Vonderbank, Astrid van der Poel
14:00-18:00 uur Piet Rood, Paul Rood, Piet Vonderbank, Harry Jongejans
Zondag 25-03 10:00-14:00 uur José Ruigrok, Trijnie Keppel
14:00-18:00 uur Margriet de Graaf, Mark Timmer
Zaterdag 31-03 18:00 uur-einde Jos Langelaan, Kees Bakkum, Hans van Zanten
Maandag 02-04 09:30-14:00 uur Lida Dorsman, José van Lierop, Ria Mosch
14:00-18:00 uur Tineke Looijesteijn, Mariël Hoogschagen
Zondag 08-04 10:00-14:00 uur Sascha Appelman, Marjan Steenvoorden
14:00-18:00 uur Ellen Hosmus, Nico Ruijter
Zondag 15-04 10:00-14:00 uur Linda Vlaming, Caroline Bakkum
14:00-18:00 uur Katinka Portegijs, Monique Huiberts
Zondag 22-04 09:30-14:00 uur Roos Venema, Patricia van Kooten, Annique Berbee
14:00-18:00 uur Karin Wijnjeterp, Marian van der Meer, Cees en Thera Conijn
Zondag 13-05 10:00-14:00 uur Miriam Steenvoorden, Annemiek de Vries
14:00-18:00 uur Nico en Annet van Graven, Lydia Ruigrok
Zondag 20-05 09:30-14:00 uur Cor Koomen, Bas Lemmens, Arie Nielen
14:00-18:00 uur Marcel de Goede, Rob Kortekaas, Marko Mosk, Anton Smit
Zondag 27-05 10:00-14:00 uur Rolf van Kampen, Paul Pennings
14:00-18:00 uur Monique de Bruin, Tamara Kuyper