Kantinedienst Zondag

 

De sleutel kan op zondag door de openers worden opgehaald bij Louis Verbruggen.

Bij verhindering dien je zelf voor een vervanger te zorgen of onderling te ruilen.

Voor vragen of opmerkingen Marieke Bouchier 06-46421474 / Yvonne Wijnker 06-18869944

DAG DATUM DIENST KANTINE DIENST
Zondag 24-11 10:00-14:00 uur Tineke Looijesteijn, Mariël Hoogschagen
14:00-18:00 uur Miriam Steenvoorden, Annemiek de Vries
Zondag 01-12 09:30-14:00 uur Roos Venema, Patricia van Kooten, AnneMarie Wijnjeterp
14:00-18:00 uur Frits Wijnker, Ben Bouchier, Theo Bloothoofd, Gerard Verrijdt
Zondag 08-12 10:00-14:00 uur Sascha Appelman, Lilian Pennings
14:00-18:00 uur Nico en Annet van Graven
Zondag 15-12 10:00-14:00 uur Rowena van Dalen, Jeroen Kramer
14:00-18:00 uur Dirk Bloothoofd, Evert Kerkhof, Kees van der Meer
2020
Zondag 05-01 10:00-14:00 uur Gerda Lodder
Zondag 12-01
Zondag 19-01 10:00-14:00 uur Marieke van Duin, Marlies Scholten
14:00-18:00 uur Nico Ruijter, Peter Vonderbank
Zondag 26-01 09:30-14:00 uur Sascha Appelman, Lilian Pennings
14:00-18:00 uur Marcel de Goede, Rob Kortekaas, Anton Smit, Mark Timmer
Zondag 02-02 10:00-14:00 uur Ronald Timmer, Mieke Verschoor
14:00-18:00 uur Jessica Teeuwen, Anna Wozniak
Zondag 09-02 09:30-14:00 uur Tineke Looijesteijn, Mariël Hoogschagen
14:00-18:00 uur Karin Wijnjeterp, Marian van der Meer, Thera en Cees Conijn
Zondag 08-03 09:30-14:00 uur Karin Schra, Mirjam Kooy, Anika Marees
14:00-18:00 uur Anne Verbruggen, Nicolette Teeuwen, Break, Theo Berbee
Zondag 15-03 10:00-14:00 uur José Ruigrok, Trijnie Keppel
14:00-18:00 uur Erik Haasnoot, Nico Keppel
Zondag 22-03 09:30-14:00 uur Laura van den Berg, Nico van Grieken, Greta Kesteloo
14:00-18:00 uur Jos Langelaan, Hans van Zanten, Kees Bakkum, Rick van den Hoek
Zondag 29-03 10:00-14:00 uur Caroline Bakkum, Tamara Kuyper
14:00-18:00 uur Ron Burger, Ellen Hosmus
Zondag 05-04 10:00-14:00 uur Miriam Steenvoorden, Annemiek de Vries
14:00-18:00 uur Tineke Looijesteijn, Mariël Hoogschagen
Zondag 19-04 09:30-14:00 uur Roos Venema, Patricia van Kooten, AnneMarie Wijnjeterp
14:00-18:00 uur Piet Rood, Paul Rood, Piet Vonderbank, Harry Jongejans
Zondag 10-05 09:30-14:00 uur Cor Koomen, Bas Lemmens, Arie Nielen
14:00-18:00 uur Frits Wijnker, Ben Bouchier, Theo Bloothoofd, Gerard Verrijdt
Zondag 17-05 10:00-14:00 uur Sascha Appelman, Lilian Pennings
14:00-18:00 uur Nico en Annet van Graven
Zondag 24-05 09:30-14:00 uur Rowena van Dalen, Jeroen Kramer
14:00-18:00 uur Dirk Bloothoofd, Evert Kerkhof, Kees van der Meer