Nieuw seizoen – Nieuwe clubtaken

Het nieuwe seizoen is weer begonnen. Tijd  ook weer om de clubtaken in te delen. De gastvrouwen en de meeste kantinediensten zijn voor het eerste deel van het seizoen ingedeeld. Als club zijn we volledig afhankelijk van de vrijwilligers. Hieronder een overzicht wat we van de (ouders van) leden verwachten:

  • Als ouder wordt verwacht dat je enkele keren per jaar een clubtaak uitvoert. Je wordt ingedeeld als kantinedienst of gastheer/vrouw.
  • Van oudere jeugdleden wordt verwacht dat ze jeugdwedstrijden van de jongste jeugd fluiten.
  • Van de senioren wordt verwacht dat ze zichzelf minimaal inschrijven voor minimale 2 kantinediensten en een wedstrijd fluiten van de oudere jeugd.

Voor alle diensten geldt dat, als je je niet aanmeldt of geen diensten draait, je door de vrijwilligerscommissie zelf wordt ingedeeld.

Naast de genoemde clubtaken zijn er ook  dagelijks veel mensen bezig met vrijwilligerstaken. Vrijwilligers kunnen we altijd gebruiken. Zo zijn we nog op zoek naar mensen die het leuk vinden om af en toe een kantinedienst te draaien. Ook mensen die af en toe een wedstrijd willen fluiten kunnen we altijd goed gebruiken. Ervaring is niet nodig en we helpen je op weg!
Ook je steentje bijdragen? stuur een mailtje naar zwaluwnest@zap-voetbal.nl of via WhatsApp naar 06-45758027